Kim de Jong

  • Functie:
    Receptie
  • Social media:
KimdJ Dommerholt Advocaten F2 WEB
KimdJ Dommerholt Advocaten F3 WEB
Uitgesproken Kim: “Aandacht voor de ander en oog voor detail – dáár zit voor mij het verschil in service.”

Wat vind je het leukste aan het contact met klanten en collega’s?

Voor mij is het directe contact het leukst – laagdrempelig en persoonlijk, met echte aandacht voor de ander. Binnen Dommerholt Advocaten voel ik die openheid dagelijks, en dat straalt ook af op het contact met klanten.

Diezelfde open houding breng ik mee naar de receptie: ik hoop dat iedereen die ons bezoekt dat ook zo ervaart. Want dat is waar ik elke dag mijn best voor doe. Mijn streven? Dat een klant vertrekt met het gevoel: “En dat is nog eens service!”

Wat is voor jou belangrijk in het werk als receptioniste?

Service zit voor mij in de details én in de beleving. Iedereen die bij ons binnenkomt, moet zich welkom voelen - gezien en gehoord. Dat gaat verder dan vriendelijk zijn; het gaat erom dat iemand voelt dat we écht iets willen betekenen. Of het nu gaat om een concrete vraag of gewoon een warm welkom, het mooiste is als iemand vertrekt met het gevoel: “Hier werd naar me geluisterd. Hier was ik in goede handen.”

Welke vaardigheden komen volgens jou goed van pas aan de receptie?

Inlevingsvermogen, verantwoordelijkheidsgevoel en betrouwbaarheid. Deze drie vormen wat mij betreft de basis. Als je je kunt verplaatsen in de ander, je verantwoordelijkheid neemt en betrouwbaar bent – dan ben je er echt voor de klant én voor je collega’s.

Ben je benieuwd naar mijn mede sparringpartners in hetzelfde of in een ander vakgebied?

Maak kennis met mijn collega's